Mobirise

ALKOHOLOVÉ 
ŽELÉ

Kdo jsme

Víme, o co je na trhu zájem, jak to vyrobit a v jaké formě nabídnout. Máme tým zapálených a zodpovědných lidí, kteří se vždy snaží vyjít všem našim klientům vstříc. Alkoholové želé jste možná poprvé viděli v některém ze zahraničních filmů a seriálů, objevilo se například v Upířích denících, či seriálech Simpsonovi či Přátelé. Původně vzniklo v USA a dalších anglicky mluvících zemích, kde je známo jako jello shots. Jedná se o velmi populární vylepšení všech možných veřejných akcí, ale může být také skvělou atrakcí třeba na firemním večírku nebo domácí party. A klidně i originálním dárkem například na oslavě narozenin.

Co je alkoholové želé

Alkoholové želé je založeno na molekulární mixologii, tedy jedné ze součástí molekulární gastronomie. Jedná se o přípravu alkoholových nápojů v pozměněném skupenství, v našem případě ve formě želé. Takový drink nevypijete, ale pro jeho konzumaci budete potřebovat lžičku. Základem je alkoholový, ale i nealko drink, který byl připraven z klasických surovin (ovocné šťávy, alkohol apod.), ale před servírováním se na molekulární úrovni úplně změní. Pamatujete se na amarouny z českého seriálu Návštěvníci? Fungujete to podobně, ale na konci je mnohem barevnější výsledek. Za pomoci agaru změní základní suroviny nápoje svou barvu a skupenství z tekutého na pevné bez toho, že by se jakkoli změnila jeho chuť drinku. Finální produkt je naprosto originálním kulinářským zážitkem. Ale pozor, i když alkoholové želé vypadá jako dětská pochoutka, je to pořád alkohol. Proto si můžete vybrat i některou z nealko příchutí a drinky během večera kombinovat. Originální jsou s alkoholem i bez a určitě všechny hosty překvapí i pobaví. 

Naše nabídka

Svým klientům poskytujeme kompletní servis, včetně doporučení vhodných nápojů dle očekáváné společnosti každé party. Máme zkušenosti a víme, co má na večírcích úspěch.Naše produkty dodáváme běžně ve skleničkách o objemu 40 ml. To odpovídá velikostí tzv. velkému panáku, v němž se v barech servíruje tvrdý alkohol. Ale pokud jde o objem drinku, umíme se přizpůsobit i přáním klientů. Barva alkoholového želé může být stejná jako jeho základní smíchané složky v tekutém stavu, ale umíme želé vyrobit i v úplně jiné barevné podobě. Chuť se nemění, takže vodka chutná jako vodka, gin jako gin, ale ve výsledném želé může být potlačena přidáním sladkého aroma, aniž by se změnilo procento alkoholu. Pracujeme rychle a efektivně. Od objednání nám stačí 2 pracovní dny na menší množství drinků. Na větší party s objednávkou od 50 kusů výše potřebujeme 4 až 5 pracovních dní. Minimální objednávka je 10 kusů. Vyzvednutí je možné buď v naší firmě, nebo dle telefonické dohody na jiném místě. Želé dodáváme ve speciálních skleničkách, které dovážíme z Itálie.